• Новак
ZDY DM99 Smartwatch Ажурирање на DM98 MT6580 Quad Core 2.2 Инчен IPS Екран 1GB+16GB Андроид 5.1 OS 1.3 MP Камера за 3G Мрежа GPS, WiFi

ZDY DM99 Smartwatch Ажурирање на DM98 MT6580 Quad Core 2.2 Инчен IPS Екран 1GB+16GB Андроид 5.1 OS 1.3 MP Камера

DEN 5279.76
Производот е достапен

Достапност

* Оперативен СИСТЕМ Андроид 5.1, MTK6580, 1 G RAM меморија+ 16 GB ROM, Камера 130 W ,2.2-инчен LCD екран со Резолуција 320 X240 IPS full-ламинат Капацитивни Екран на Допир. * Изградена-во 1200 m Ah Литиум Полимер Батерија, Поддршка нано SIM картичка , Поддршка на отчукувањата на Срцето Монитор, Pedometer. * Поддршка за WIFI,GPS,Bluetooth, GSM( 850,900,1800,1900) WCDMA (850,2100) Влезете во Google play за повеќе апликација. * GPS следење на мапата, сателитско позиционирање ,СТАН Име : "Wii Watch",голем број на видови на фантастичен кориснички интерфејси.Кога андроид систем ажурирани, dial исто така, може да се ажурира со повеќе и различни. * Достапно со i OS Паметен Телефон и Android Паметен Телефон за конекција за да добиете известување за дојдовна порака и известување за телефонски повик, Друга функција : Преземете Апликации, интернет Пребарувач, Музика, се Најде на Мојот Телефон, Blutooth Handsfree Повици.Применливи платформа : целосно compatible Applicable луѓе : бизнис, возрасни, стари лица, мода, јавноста, children Screen големина : 2.2 inches Interface : USB 3.0 Камера : 1,3 милиони pixels Body меморија : 16g Screen материјал : ips Wearing метод : wristband Compatible систем : целосно compatible Communication функција : support Menu јазик : повеќе languages Additional карактеристики : здравствен надзор, информации push, движење следење, паметни потсетување, мобилни позиционирање, следење и чекор пребројување на гласовите, следење/аларм, аудио-визуелна забава, социјална забава, далечински selfie Wireless растојание : 5m и below Battery капацитет : 1200 Operation режим : допир + button Product големина : 2.2 inches Screen резолуција : 320*240 Wristband материјал : PUProduct тежина : 100 (g)Пакување листа : smart watch + прирачник + полнење cable Strap стил : кожа назад ring Strap големина : M/L (погоден за 150-200 mm отвор за обемот)Функција : Земете photo Color : црна, портокалова, green Watch Јазик : англиски, француски, германски, шпански, португалски, португалски (Бразил), италијански, руски, полски, турски, корејски, Индонезиски, Виетнамски, арапски, персиски, Тајландски, Хинди, Бурма, Бенгалски, Јапонски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката