• Новак
Замена Уво Влошки за Bose QC25 QC35 Мемориска Пена, исто Така, се Вклопува QuietComfort 2/QC15/QC35 II/Ae2 / Ae2i / Ae2w / SoundLink 1&2/SoundTrue 1&2 Околу Уво (Сива душеци)

Замена Уво Влошки за Bose QC25 QC35 Мемориска Пена, исто Така, се Вклопува QuietComfort 2/QC15/QC35 II/Ae2 / Ae2i

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

【Крајната Удобност & Долгата Употреба】GEVO Замена Уво влошки за Bose Quiet Comfort 35 се направени супериорен СТП кожа, кожа-friendly пердув-како мека удобно, дише и absorbable, изградба да трае.Внатрешни супер меки мемориска пена баласт, трајни & флексибилни, да обезбеди МАКСИМУМ УВО УДОБНОСТА за сите денот на удобно слушање, дури и заборавајте дека вие се уште е носењето слушалки!. 【Подобрување на Бучава Блокирање 】Уво перница замена изградена на супериорен одделение мемориска пена, оваа слушалка замена поставите insulates ушите со совршено се вклопуваат,подобрување на бучава блокирање значи ништо, но најчиста звук ќе стигне до вашето уво.GEVO слушалки замена е подебел од оригиналите.Оваа дебелина беше изграден за подолго користење и подобра удобност, цел да се осигура дека вашето уво влошки никогаш нема да одат на рамни како времето одминува. 【Погоден со】Компатибилен со Bose слушалки замена earpads QC15 / QC25 / QC2 / QC35 / Ae2 / Ae2i / Ae2w / Sound True(Над-Еар) & Sound Link(Над-Еар) ,не одговара за Sound True(На Увото) & Sound Link(На Уво),Bose TP-1,Bose Ae1,Bose КК 1. 【Лесно да се Инсталира】Замени недостасува или оштетени QC35 слушалки на уво, перници со нов пар на уво перници.Оваа уво влошки не е само лесно да го инсталирате, но, исто така, претставува важен акустична печат, која ќе ги носи повеќе спокојство. 【Задоволство Гаранција】Пакет се вклучени : 2 x уво влошки,2x сребро dustproof scrims за QC35/35ii,2xblack dustproof scrims за QC25 ,4 x Алкохол избрише подлога.Ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање ако постои било каков проблем со вашиот купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката