• Новак
Andover Здравствена заштита 201-030-048 Медицински Крпа Лента, 201, 30' Должина, 3 Ширина, Тен, Латекс Слободни (Пакување од 48)

Andover Здравствена заштита 201-030-048 Медицински Крпа Лента, 201, 30' Должина, 3 Ширина, Тен, Латекс Слободни

DEN 5733.84
Производот е достапен

Достапност

Број 201. 30' Должина.Тен.Латекс слободни.Пакет на 48. Силна висок квалитет крпа лента – идеален за поддршка здрав и пациентот позиционирање.Цинк оксид лепило помага во спречување на иритација.Помага да се фитил далеку влага.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката