• Новак
Ножици се Справи со Ножици Професионални Коса Ножици Фризерски Берберот Shears Салон за Сечење Алатки (Боја : Ножици со торба)

Ножици се Справи со Ножици Професионални Коса Ножици Фризерски Берберот Shears Салон за Сечење Алатки (Боја : Ножици

DEN 1984.80
Производот е достапен

Достапност

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа-доказ, не-исчезнува, и имаат мазна површина. ★【Предности】Ножици имаат широк опсег на функции.Тие може да се намали и човечка коса и домашно милениче коса. ★【Удобно и практично】 Ергономски дизајн, таписерии и лесни, намалување на притисок на зглобовите, лактите и рацете. ★【Ергономија】Нашите чешлање ножици се многу погодни за фризери, а исто така се погодни за домаќинствата и домашни миленици. ★【Повеќе избори】може да се купи повеќе убави стилови и модели во продавница за да ви овозможи со повеќе избори. 5.5 инчен Фризерски левата рака Ножици Јапонија 6 CR 62 HRC Ножици за Сечење 1 Pc Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Сечење Ножици)(2) Должина : 5.5 инчи(3) Quatity : 1 Парче(4) Материјал : Јапонија 6 CRStainless Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Кујна Shears, Acelone Премиум Тешки Shears Ултра Остри Нерѓосувачки Челик Мулти-функција Кујна Ножици за Пилешко/Живина/Риба/Месо/Зеленчук/Билки/BBQ

DEN 263.28

Големина на : 1 pack High ефикасност, погодна за секој group This режа ги комбинира голем број на функции во тоа и е