• Новак
Нова за Sony PD170 PD190 VX2100 Око Маска Окуларот Покрие Гума

Нова за Sony PD170 PD190 VX2100 Око Маска Окуларот Покрие Гума

DEN 2275.20
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен : Нови за Sony PD170 PD190 VX2100 Око Маска Окуларот Гумени Капак.Материјал : Пластика.Пакет : 1x Око Маска.Гаранција : 90 Дена.Се користи за да се Замени Скршен, Оштетената, Испукана и Неупотребливи Бајонет Планината Прстен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката