• Новак
6 Вртливата USB Флеш Драјвови Пак, 8GB - Џеб Големина, Долго Задржување на Податоците - Сина

6 Вртливата USB Флеш Драјвови Пак, 8GB - Џеб Големина, Долго Задржување на Податоците - Сина

DEN 2058.96
Производот е достапен

Достапност

ПРИФАТЛИВА за СКЛАДИРАЊЕ - вклучува вкупно 8 GB за складирање.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД – Само една боја декорација е дозволено.Ако имате прашања во врска со компатибилноста, ве молиме распрашува пред купување.Сигурни името си дојде да му верува, па и сега е достапна во уникатен вртливата дизајн кој ќе го добиете вниманието на вашите вработени и клиенти.Мал јамка лежи против сребрена метал вртливата врвот, па ќе можете да лесно прикачување lanyards или клучните прстени за да се задржи внимателно во рака Достапни во разни бои - Сина, Сребрена, Црвена, Црна, Жолта, Аква, Вар Зелена, Портокалова, Сива, Виолетова, Зелена, Бела, Кафена, и Fuchsia.Одлична цена за перформанси дажба и одличен начин за промоција на вашиот бренд.НЕ СОФТВЕР ПОТРЕБЕН -овие Вртливата USB дискови се компатибилен со USB 1.Карактеристики : ПРИФАТЛИВА за СКЛАДИРАЊЕ - вклучува вкупно 8 GB за складирање.Одлична цена за перформанси дажба и одличен начин за промоција на вашиот бренд.ПРИФАТЛИВА за СКЛАДИРАЊЕ - вклучува вкупно 8 GB за складирање.Голема промотивни подароци може да се прошири во giveaway настани, саеми и многу повеќе, овие 8 GB USB Флеш Мемории може да се печатат или ласерски гравирани со вашето лого или уметнички дела на избор.Одлична цена за перформанси дажба и одличен начин за промоција на вашиот бренд.Прилагодени објекти се заштитени со 's Обичај политика на Враќање.1 и не бараат софтвер за да започнете.Едноставно PLUG and PLAY.1 и не бараат софтвер за да започнете.Компактен и лесен за чување - тие ќе се вклопи практично во секој џеб, и се достапни во неколку бои избори.USB -овие се USB мемории и се компатибилни со вообичаената USB порти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката