• Новак
ХЈУЛИТ ПАКАРД 16GB DDR4 SDRAM Мемориски Модул (862976-B21)

ХЈУЛИТ ПАКАРД 16GB DDR4 SDRAM Мемориски Модул (862976-B21)

DEN 9599.76
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Целосна Спецификација на Производот : Кликнете за да ја видите.Меморија Големина : 16 GB.Мемориска Технологија : DDR4 SDRAM.Број на Модули : 1 x 16 GB.Меморија Брзина : 2400 MHz. 16 GB 2 Rx8 PC4-2400 T-E STND Комплет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката