• Новак
Списанието се Печати Ад: 1966 MG Octagon Дух, 1798 кз,Кога Ски Извештајот се Вели Шефот за Ридови.Octagon Дух го Прави Случува Задоволство

Списанието се Печати Ад: 1966 MG Octagon Дух, 1798 кз,Кога Ски Извештајот се Вели Шефот за Ридови.Octagon Дух го

DEN 406.80
Производот е достапен

Достапност

Оригиналот на 1 страница, црно-бела Реклама од Списание.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1966 година, MG.Оригиналот на 1 страница, црно-бели списание Реклама, Не е некој постер или препечатуваат.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката