• Новак
Топ Пакет Понуда 3M Двојно Двострано Маскирање Лента, 6.0 Мили, 2 x 36 yds. Исклучување Бела (Случај на 24)

Топ Пакет Понуда 3M Двојно Двострано Маскирање Лента, 6.0 Мили, 2 x 36 yds. Исклучување Бела (Случај на 24)

DEN 1651.20
Производот е достапен

Достапност

Идеален за поврзување заедно широк спектар на материјали како што се rubbers, метали, дрво, стакло, трудови, бои, и многу пластика.Палачинка хартија лента со двојно обложени природна гума лепило.За разно приклучи и одржување користи каде висока адхезија и одржување на моќ се потребни.Се користи за спојување на трудови, foils, филмови, ткаенини или за монтажа на гума или photopolymer на печатарски плочи.Лепило карактеристики се добро прилагодени за прикачување на голф клуб костец. 1" x 36 yds. (3 Парчиња) 3 M - 410 M Двојно Двострано Маскирање Лента.Идеален за поврзување заедно широк спектар на материјали како што се rubbers, метали, дрво, стакло, трудови, бои, и многу пластика.Палачинка хартија лента со двојно обложени природна гума лепило.За разно приклучи и одржување користи каде висока адхезија и одржување на моќ се потребни.Се користи за спојување на трудови, foils, филмови, ткаенини или за монтажа на гума или photopolymer на печатарски плочи.Лепило карактеристики се добро прилагодени за прикачување на голф клуб костец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката