• Новак
ЛЕЛЕ Ionic Detox Нога Бања Машина Масажа Када Комплет со Низа Далеку Инфрацрвена Појас Дома

ЛЕЛЕ Ionic Detox Нога Бања Машина Масажа Када Комплет со Низа Далеку Инфрацрвена Појас Дома

DEN 2543.28
Производот е достапен

Достапност

[Заврши Нога Бања Комплет] : Вклучува ionic detox машина LCD дисплеј за да се покажат употреба рекорд, оперативен режим или време за пребројување на гласовите за лесна за следење; Со носење за лесно мобилност и складирање. [Далеку Инфрацрвена Појас ABS низа со 10 нерѓосувачки челик за обезбедување на долг животен век кој може да се користи за 50 до 60 пати, помагајќи да се detox, олеснување на физички замор, да се релаксираат уморни нозе, намалување на притисок, зголемување на циркулацијата на крвта и да се обнови. [Преносни Мали и нерамна точки на дното за стимулирање на акупресурата точки на стапалата Машина Вкупната Димензија (Dxšxv) : 9 5/16" x 8 7/8" x 3 3/4" (23.7 x 22.5 x 9.5 cm). - Заврши Нога Бања Комплет - Вклучува ionic detox машина LCD дисплеј за да се покажат употреба рекорд, оперативен режим или време за пребројување на гласовите за лесна за следење; Со носење за лесно мобилност и складирање - Далеку Инфрацрвена Појас ABS низа со 10 нерѓосувачки челик за обезбедување на долг животен век кој може да се користи за 50 до 60 пати, помагајќи да се detox, олеснување на физички замор, да се релаксираат уморни нозе, намалување на притисок, зголемување на циркулацијата на крвта и да добијат refreshed Specifications : - Ionic Detox Машина не ' Рѓосувачки Челик - Нето Тежина : 8.82 Lbs (4 кг)- Нога Када : - Вкупната Димензија (Dxšxv) : 20 1/4" x 15 3/8" x 6 5/16"- Материјал : ПП - Нето Тежина : 3.09 Lbs (1.4 kg)Пакет Содржина : - 1 x Нога Спа Машина - 1 x Низа - 1 x врвка за околу Рака - 1 x Далеку Инфрацрвена Половината Појас - 1 x Носење - 1 x Кабелот за Напојување - 1 x Нога Када - 1 x Прирачник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката