• Новак
Obermeyer унисекс-дете Површината Fz Suspender Панталона

Obermeyer унисекс-дете Површината Fz Suspender Панталона

DEN 1428.48
Производот е достапен

Достапност

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Прилагодлив, отстранлив Подвезици; скијач критична цвест запечатување; вода-отпорни на прав ракави со gripper еластична; YKK патент); патент Handwarmer џебови); 2-начин, целосна должина страна патентите; целосна движење артикулационите;.Абразија-отпорни hems; засилен inseams; достапен во посебни ГОЛЕМИНАТА;. 10 K/10 K. 60gm needlepunch.Се справи со ладни кога ќе стапнат во површината комплетна поштенски suspender панталона.Многу погодни опции Со YKK тешки целосна; страна zips и прилагодливи подвезици.Отпорен на вода во прав ракави задржи снег надвор и нозете за да се исуши.На hydroblock Спорт 10, 000mm водоотпорен-дише 100% најлон ткаенина е жилав и стои до harshest временските услови Мајката природа може да јадење надвор. 60 game masters; на високо lofting синтетичка изолација нуди многу топлина како и да бидат hydrophobic да се зголеми површината fz е технички перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката