• Новак
Аквариум Ножици Нерѓосувачки Челик Огледало 9.8Бран Ножици ,за Saltwater и Слатководни ,Аквариум Растенијата Средување и Одржување Аквариум Алатки

Аквариум Ножици Нерѓосувачки Челик Огледало 9.8Бран Ножици ,за Saltwater и Слатководни ,Аквариум Растенијата Средување

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Должина : пакетот вклучува 25cm (9.8 инчи) бран shears.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа и анти-корозија, издржливи.Ергономски Дизајн : Radian дизајн го прави лесно да се намали водни растенија или преден план растенија,На ножот е остар,Идеален за средување на водни растенија.Мулти-Цел : Одлична за сите видови на аквариум растенија, сол или свежа вода аквариум, аквариуми, погоден за деликатна растителни режење и одржување.Враќање Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние сме посветени на обезбедување на вас со повеќето задоволителна услуга.Пакувањето вклучува : 1x Бран Ножици : 25cm 9.8 inches Net тежина:81.9 g Wave Shears : криви дизајн пристап до тешко да се постигне места и го прави лесно да се намали водни растенија или преден план plants Points да се напомене : Остри предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од деца!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката