• Новак
BirthdayExpress Карневал Игри Тема Партија прибор за на маса Пакет за 24 Гости, Мулти-обоени, Една Големина

BirthdayExpress Карневал Игри Тема Партија прибор за на маса Пакет за 24 Гости, Мулти-обоени, Една Големина

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Додадете тема партија резерви на следниот карневал со оваа партија прибор за на маса пакет за 24 гости.Собата има 24 секој : 9" хартија вечера плочи, 7" хартија десерт плочи, 9-унца хартиените чаши, пластични предници и пластични лажици. 40-Број салфети и две табела ги опфаќа вклучени.Додадете дополнителен прибор за на маса, декорација, услуги и активности да ја заврши својата партија.Одлично за училишни излети, carnivals, роденден партии, mardi gras, или летна забава.Забава садови за на карневал тема партија!Оваа партија пакет за 24 гости вклучува 24 9-инчен хартија вечера плочи, 24 7-инчен хартија десерт плочи, 24 9-унца хартиените чаши, 24 пластични предници, 24 пластични лажици, 40 ручек големина 2-ply хартиените салфети, и две солидна боја табела ги опфаќа.Се комбинираат со Birthday Express Застане Карневал украси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката