• Новак
Goldwood Говорникот Носат Сфати 2 Говорникот Кабинет се Справи со Црна (SH-3005-2)

Goldwood Говорникот Носат Сфати 2 Говорникот Кабинет се Справи со Црна (SH-3005-2)

DEN 492.24
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Goldwood Звук SH-3005 сет од 2 тешки ABS џеб рачки, големи здрав и лесен ABS пластика.Вдлабнати џеб се справи со секоја мерки 6.5" широк x 8.25" висок и 2" длабоко.Отсечени мерки е 4.25" широк x 6.25" висока, бара навртки кои не се вклучени, дизајниран и конструиран во САД.Употреба на кабинетот се справи, говорникот се справи со или патот случај се справи.Овој оглас и цената е за 2 рачки.Овој сет на две Goldwood Звук SH-3005 црна тешки ABS џеб рачки.Секој управувач е направен од здрав лесни ABS пластика.Едноставно се инсталира секој да се справи со вашиот звучник кутија или кабинет со вас на вашиот сопствен завртки.Овие тешки рачки овозможи преносливост за вашиот кабинети без да се жртвува стил или изведба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката