• Новак
Hospeco Дискретна Седиште Половина Пати Тоалет Седиште Опфаќа (20 Пакети од 250) (40 Пакети од 250)

Hospeco Дискретна Седиште Половина Пати Тоалет Седиште Опфаќа (20 Пакети од 250) (40 Пакети од 250)

DEN 3810.72
Производот е достапен

Достапност

Половина пати хартија тоалет седиште маска за лична хигиена во јавните тоалети.Пакет одговара на стандард половина пати седиште покрие точење (се продава одделно).Самостојно отстранување дизајн им овозможува на испирање без допирање на осигурување после употребата.Biodegradable да се намали отпадот.Кога вчитување повеќето тоалет седиште фармацевт треба да биде во можност да ги собере две Дискретна Седиште пакети по фармацевт.Едноставни инструкции за издавање се јасно означени на предната страна на пакувањето.Едноставна инструкциите на задната страна на пакувањето покажува како да се пополни точење правилно.Trilingual пакување : англиски, шпански, француски.На Hospeco Дискретна Седиште половина пати тоалет седиште покрие ги исполнува упатствата за лична хигиена во јавните тоалети, и пак одговара на стандард половина пати седиште покрие точење (се продава одделно).Капакот е само-фрлање да им се овозможи на испирање без допирање на покрие по употребата и biodegradable да се намали отпадот.Случајот вклучува 20 пакети; секој пакет содржи 250 покрива.Hospeco произведува ракавици и лична заштитна резерви.Компанијата, основана во 1919 година, е со седиште во Ричмонд Висините, О.Дискретна Седиште Тоалет Седиште Опфаќа се ефикасна и санитарни метод на состанокот на лична хигиена во јавните тоалети.Овие маски се само фрлање која се намалува ширењето на бактерии.Кога вчитување повеќето тоалет седиште фармацевт треба да биде во можност да ги собере две Дискретна Седиште пакети по фармацевт.Едноставни инструкции за издавање се јасно означени на предната страна на пакувањето.Едноставна инструкциите на задната страна на пакувањето покажува како да се пополни точење правилно.Trilingual пакување : англиски, шпански, француски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката