• Новак
Abester се Тркалаат Завиткани 1pc на Карбонски Влакна Цевка ID x 20mm OD 30мм x 500mm 3K гланц 5mm Ѕид

Abester се Тркалаат Завиткани 1pc на Карбонски Влакна Цевка ID x 20mm OD 30мм x 500mm 3K гланц 5mm Ѕид

DEN 1214.40
Производот е достапен

Достапност

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка.Пакет содржи : 1 парче*20*30*500mm.Дебелина на ѕид : 5mm.Употреба : РК Quadcopter, Multicopter, Хеликоптер и Авиони.Висок квалитет 3 K се Тркалаат Завиткани Карбонски Влакна Цевка со 100% целосна Јаглерод - Чист јаглерод ,Висока јачина мала тежина,Убаво површина - Суровини : Увезени Тајван Или Јапонија Toray Карбонски влакна ткаенини - Надвор 3 K +Внатре UD Јаглерод Висок квалитет 3 K Карбонски Влакна Цевка спецификации : Должина : 500 MM (ако сакате другите дебелина, и должина, само дозволете ми да знам, ние може да го направи тоа за вас. ) - Надворешниот Дијаметар : 30 мм - Внатрешен Дијаметар : 20 мм - Површинска обработка : 3 K Сјајни (црна) Висок квалитет 3 K Карбонски Влакна Tubeapplication : - Aerospace,РК модел делови Хеликоптери Модел летало , gimbal - Декорација делови - Производство тела и инструментално - Индустриска автоматизација и роботика - Спортска опрема - Музички инструменти - Научни апарати - Медицински уред - Другите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката