• Новак
Baoblaze Пумпа Додатоци Филтер Кутија,Аквариум Врвот Инсталирате Филтер Кутија Не Ги Вклучуваат Пумпа

Baoblaze Пумпа Додатоци Филтер Кутија,Аквариум Врвот Инсталирате Филтер Кутија Не Ги Вклучуваат Пумпа

DEN 551.76
Производот е достапен

Достапност

Пумпата НЕ се Вклучени,Само Врвот Филтер Кутија.Замена на филтер кутија безбедно за риби и растенија.Силна пластична кутија го штити вашиот пумпа, обезбедува биолошки и механички филтрација.Помалку одржување.Материјал : Пластични,Боја : Црна.Опис : - Пумпа НЕ се Вклучени,Само Врвот Филтер Кутија. - Замена на филтер кутија безбедно за риби и растенија. - Силна пластична кутија го штити вашиот пумпа, обезбедува биолошки и механички филтрација. - Помалку одржување. - Материјал : Пластични,Боја : Black Specification : - Цевки Штекер Должина : Околу.86cm/33.86 инчен - L Големина(LWH) : Прибл.33.5x12x10cm/13.19x4.72x3.94inch - S Големина(LWH) : Прибл.33x10.5x9.5cm/12.99x4.13x3.74inch Package Вклучува : 1 Парче Риба Резервоарот Филтер Box10 Парчиња Accessories Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

- Pipe Outlet Length:
Approx.86cm/33.86inch
- L Size(LWH):
Approx.33.5x12x10cm/13.19x4.72x3.94inch
- S Size(LWH):
Approx.33x10.5x9.5cm/12.99x4.13x3.74inch
Package Includes:
1 Piece Fish Tank Filter Box :
10 Pieces Accessories :
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Комплементите на стоката