• Новак
FXLYMR Туш Столици Столици Бања Столици Бремените Жени, лицата Со посебни потреби На Старите лица Бања Туш Стол Wall-Mount Пати-До Седиштето Бања Столици - Број на Клупата и

FXLYMR Туш Столици Столици Бања Столици Бремените Жени, лицата Со посебни потреби На Старите лица Бања Туш Стол

DEN 578.40
Производот е достапен

Достапност

Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 330.7 Фунти(150 Kg).Анти-Пропадна, Не се Лизга, Аглеста Нозе Обезбеди Извонредна Стабилност за Туш Стол.Секоја Нога е исто Така Ограничени со Анти-Пропадна, Не се Лизга Гумени Совети за дополнителна Безбедност и Сигурност; да се Спречи Лизгање.Спецификација : Предмет Тип : Туш Столче / Туш Стол / Бања Bench Cleaning Метод : Влажна Крпа Чистење, Сува Naturally Max Капацитет : 150 Килограми (330.7 Lbs)Пакет Листа : 1 X Туш Столче( Треба да се Соберат за Себе )【Мерки на претпазливост】Овој Производ се Продава Само Туш Столици, и Не Содржат Други Производ Слики.Кога Мерење Рачно, Производ Големина Може да се Покаже Физички Грешка од 1-5 cm Due да Силна Светлина, Овој Производ Ќе се Произведе Одредена Боја Разлика.Ова е Нормален и Неизбежен.Ви благодариме за Разбирањето!Секогаш Треба да го Прочитате Етикетите, Предупредувања и Упатствата Обезбедени со Производот Пред да го Користите или Конзумирање на Тоа и тоа Не Само да се Потпираат на Информации Презентирани на Нашиот веб-Сајт.Добредојдовте на Нашата Продавница !Ако Имате Било Специфичен Производ Прашања, Ве Молиме Контактирајте Го Нашиот.

Декларирани спецификации

Item Type:
Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
150 Kgs (330.7Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool( Need to Assemble Yourself ) :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

Комплементите на стоката