• Новак
Lemax Село Колекција Russell Градина Додатоци #95515

Lemax Село Колекција Russell Градина Додатоци 95515

DEN 1439.76
Производот е достапен

Достапност

Нова за 2019!.Направен од Порцелан.Димензии : 7.29 во (L) x 5.04 во (W) x 7.52 во (H).УЛ Сијалица Светлина Кабелот вклучен, функции за вклучување/исклучување.Ги повикува сите зелени палци!Russell е крајната едношалтерскиот за вашата градина.Исполнет со уникатни пејзаж украси од ангели да фонтани, од розета Јапонски зен куќи на gnomes.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката