• Новак
Чаши Симпатична Керамички Кригла Сет Со Капак И Лажица Големи деловни Филџани Кафе Поставите Microwaveable Кригла За Ладно/Топли Пијалаци-Жолта/Зелена чаши за кујна (Бој?

Чаши Симпатична Керамички Кригла Сет Со Капак И Лажица Големи деловни Филџани Кафе Поставите Microwaveable Кригла

DEN 1014.00
Производот е достапен

Достапност

Чаши се елегантен и практичен подарок за пријателите, колегите, roommates или членови на семејството за родендени, Божиќ подароци, свадба годишнина, и Денот на Вљубените.На глазура е мазна и на рака се чувствува топло.Таа има топла рака чувствуваат, мазни рабови, удобно да се одржи, лесно да се чисти, без мирис, безбедни и здрави.На заоблени устата прави вода за пиење поудобно.Устата на купот е прецизно полиран, линии се мазни, не burrs не му наштети на усните, и тоа е повеќе сакаат да пијат вода слободно.Дебела зафат, не се топло, удобно да го користите.Во елегантни и дебели зафат носи природно допир, нежен и се чувствуваат удобно рака, и е интимни без да биде топла.Со капак дизајн, чиста и хигиенски исправна.Поклопецот дизајн спречува прашината од внесување на вода купот, и го покрие, исто така може да се користи како мобилен телефон носителот, со поголема удобност во вашиот живот.Дебела и силна база; идеален за кафе, чај, топла чоколада и други топли и ладни пијалоци, стилски и simple Product име : кафе mug Product боја : Зелена, Yellow Product материјал : ceramic Product капацитет : за 350 MLProduct големина : како shown Scope на примена : погоден за микробранови печки, dishwashers, печки,Забелешка 1 : Поради прирачник за мерење, производ големина на податоци може да има некоја грешка од 1-2 CM, која е нормална, ве молиме да се разбере.Забелешка 2 : Поради различни светлина и прикажување на параметри за време на снимањето, може да биде благо боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.Добредојдовте во мојата продавница, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот, ние ќе ви одговори веднаш, се надевам да ја добиете вашата одобрување и поддршка, ви благодариме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката