• Новак
LORVIES Шарени Вртат Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Шарени Вртат Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

DEN 1031.76
Производот е достапен

Достапност

Голем капацитет & Лесни овозможува максимизиран складирање сепак, лесен и со мал надворешниот изглед, мерење (L x W x H) : 10.Двојно патент повлекува дури и понуда на ергономски облик кој го прави лесно брзо да се повлече отвори чантата за да стигнат до објектите во еден кадар.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.8"*14" (за 27*19.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката