• Новак
YYCRAFT Занает Мека Чувствува Листови 9 Инчен X 12 Инчи - 24 Компјутери Пак, Бела

YYCRAFT Занает Мека Чувствува Листови 9 Инчен X 12 Инчи - 24 Компјутери Пак, Бела

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

30% Волна Мешавина+70% Rayon,Мека nonwoven ткаенина листови.Ширина : 9" x 12"(23cm*31cm), 1.7 мм Дебел.Пакетот вклучува : 24pcs на чувствува листови,Бели.Погоден за вашите деца,или правење складирање кутија,чанта,рамо кеси,монета кеси,копче синџир,mouse pad.како што се вештачки цвеќиња,ткиво кутии,coasters,елка и подарок за шиење diy занает.Совршен за креативни занает проекти, украси, тивко книги, и повеќе од тоа!. 9 ИНЧЕН X 12 ИНЧИ,pefect големина и дебелина(1.7 мм).Нашите чувствува листови се рециклираат,животната средина,безбедно.Совршен за дома, на училиште, камп, и празник занаети.Направете Свој Занает!Да,сега е!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката