• Новак
QFSLR Керамички Кригла Сет од 2 Кригла, Филџани Кафе, Чај Првенство, за Канцеларијата и Домот, 400Ml, А

QFSLR Керамички Кригла Сет од 2 Кригла, Филџани Кафе, Чај Првенство, за Канцеларијата и Домот, 400Ml, А

DEN 724.80
Производот е достапен

Достапност

★ Материјал и мерки на претпазливост ★ Направени од високо-квалитетна керамика, тоа е издржлив, безбеден, здрави и хигиенски.Тоа може да се користи за долго време и може да се одржи топли и ладни пијалоци.Не употребувајте челична волна, абразивни средства за чистење, или остри предмети за чистење во чаша. ★ Се справи со ★ керамичка чаша на рачка ви обезбедува со повеќето удобно зафат и стабилна основа за да се обезбеди безбедна употреба.Мазни рабови се направи можете удобно да се напие.Стилски дизајн додава еден допир на боја во вашиот дом и канцеларија.Тоа е исто така многу погодни се за пречекување гости. ★ Уникатен дизајн ★ Секој керамика кафе е ретро и уникатен дизајн, и нема да исчезнат или да падне дури и ако се користи многу пати. ★ Применливи прилики ★ Тоа може да се користи за чај, iced чај, кафе, млеко, десерт, еспресо, млеко, топли и студени пијалоци или било пијалок може да се мисли на.Тоа е совршен подарок за семејства, канцеларии, кафулиња, ресторани, забави и секој празник. ★ Моќен по-продажбата на услугата★ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение.ви благодариме за вашата поддршка.+.Мерки на претпазливост : ♥ И лесно да се чисти : мазна глазура може да се спречи кафе дамките од останатите лесно.Вие веќе не ќе се грижи за одржување на кафе за премногу долго, што керамичка чаша тешко да се исчисти, кои во голема мера го поедноставува вашиот живот и ви заштедува време.Таа е чиста и не го изгуби својот сјај.Препорачливо е да се мијат рацете.Можете да ја обеси да се исуши после миење.Поради разликите во li ghting и екрани, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5-2cm.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката