• Новак
Круг Еспресо Акцент Табела Стакло Врвот Крајот Страна Кафе Светилка Stand Дневна Соба

Круг Еспресо Акцент Табела Стакло Врвот Крајот Страна Кафе Светилка Stand Дневна Соба

DEN 1044.00
Производот е достапен

Достапност

[Брза испорака од сад] Нашето кафе маси се испратени од сад, и тоа трае само за 3-10 дена да пристигне! ! !.Мазна стакло табела врвот.Лесен за складирање/display полица.Прекрасна еспресо заврши.Бара помали собранието.Мазна стакло табела top Convenient складирање/display shelf Lovely еспресо finish Requires мали assembly Item Димензии : 18.5 x 18.5 x 22.5 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката