• Новак
DJASM Симпатична Долго Диносаурус со Слушалка Кадифен Играчки Полнети Цртан филм Змеј Кукла Цртан филм Спиење Перница Деца Бебе Девојка Подарок (Големина : 120cm)

DJASM Симпатична Долго Диносаурус со Слушалка Кадифен Играчки Полнети Цртан филм Змеј Кукла Цртан филм Спиење Перница

DEN 8238.24
Производот е достапен

Достапност

Еластична меки кадифени ткаенини, еластична од сите страни, меки и удобни, кожни-friendly и нежна.Цртан лик, симпатична изрази на лицето, електрични вез, и уредни линии.Исполнет со down памук, целосна и три-димензионални, бела и мека, и силна еластичност.Пренослив и перат високо-квалитетни не се лизга патент, лесно да се чисти и да го замени, лесно да се разбере.Примена : роденденски подароци, подароци на децата, исповед подароци, итн.Материјал : еластична мека velvet Filling : долу cotton Size : 80 cm, 100 см, 120 cm Applicable возраст : над три години old Elastic меки кадифени ткаенини, еластична од сите страни, меки и удобни, кожни-friendly и нежна.Цртан лик, симпатична изрази на лицето, електрични вез, и уредни линии.Исполнет со down памук, целосна и три-димензионални, бела и мека, и силна еластичност.Пренослив и перат високо-квалитетни не се лизга патент, лесно да се чисти и да го замени, лесно да се разбере.Примена : роденденски подароци, подароци на децата, исповед подароци, итн.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката