• Новак
10 Компјутери Симпатична Аниме Цртан филм Косата Клипови за Девојки,Симпатична Barrettes Жените Метал Snap Hairpin Додатоци за Коса Подарок за Девојки (D)

10 Компјутери Симпатична Аниме Цртан филм Косата Клипови за Девојки,Симпатична Barrettes Жените Метал Snap Hairpin

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Вклучуваат:10 КОМПЈУТЕРИ на Шноли.Материјал:На косата клипови за стил се направени на квалитетот метал и Акрил,Светли бои и дезени.Уникатен дизајн:Секоја коса клипот има една убава модел и дизајн.Уникатен и исклучителна модели правење на вашиот малку девојка се издвојува секој ден.Подарок : Овие мали коса клипови, исто така, како убаво подарок за вашите пријатели и семејството.Особено за девојчињата, тие ќе сакаат слатки украси.Повод : Секојдневниот Живот, Cosplay Шоу, ноќта на Вештерките, Костим Партија, се Облекуваат,Тема Партија, Аниме Шоу, Училиште, итн.Повод : Секојдневниот Живот, Cosplay Шоу, ноќта на Вештерките, Костим Партија, се Облекуваат,Тема Партија, Аниме Шоу, Училиште, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката