• Новак
Бо Џексон Канзас Сити Royals Autographed 1989 All-Star Игра Логото Бејзбол со1989 ASG МВП Натпис - Autographed Baseballs

Бо Џексон Канзас Сити Royals Autographed 1989 All-Star Игра Логото Бејзбол со1989 ASG МВП Натпис - Autographed

DEN 11999.76
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Baseballs.Бо Џексон Канзас Сити Royals Autographed 1989 All-Star Игра Логото Бејзбол со "1989 ASG МВП" Натпис, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Бо Џексон сувенири.Канзас Сити Royals сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката