• Новак
Gigabit Рое+ Медиумите Конвертор, 10/100/1000BASE-T за да SFP

Gigabit Рое+ Медиумите Конвертор, 10/100/1000BASE-T за да SFP

DEN 9882.96
Производот е достапен

Достапност

Управување Со Port : Нема.Моќ извира покриени од еден ден.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Карактеристики на еден подолг температура спектар кога се користи со DC терминал блок моќ.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. [Интерфејси/Пристаништа] Вкупниот Број на Порти : 2.Повеќе Детали Дела како моќ извори опрема (PSE) на бакар страна на власт Рое+ уреди.Управување Со Port : Нема.Користете го за да линк за да далечни Рое уреди како што се IP камери за безбедност, безжични пристапни точки, и Vo IP телефони.Вкупниот Број на Порти : 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката