• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Верата Assassin е Alexios со Копје Одисеја Уметнички дела Винил Faceplate Налепница Игри на Кожата Случај Покрие Компатибилен со So

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Верата Assassin е Alexios со Копје Одисеја Уметнички дела Винил Faceplate

DEN 598.80
Производот е достапен

Достапност

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Верата Assassin е Производ.Ултра-Тенок и Супер Лесни.Вода и згаснат отпор.Заштита против отпечатоци од прсти и гребнатини.Само-лепило за лесна апликација.Облечи вашата конзола со вашиот омилен акција-авантура видео игра стелт, Верата Assassin е!Од прекрасно дизајниран вештини за да карактер портрети, мораме ви покриени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Верата Assassin е кожи на пазарот.Одат сите надвор и дадете му на вашиот уред свежо нов изглед со овој самолепливи кожата во уникатен спектар на стилови и бои, додека одржување на обликот и дизајнот на вашиот уред.Дизајниран за модерниот начин на живот.Стилски прецизност опремени кожата направени од премија одделение винил која го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини.Тоа контури вашиот уред цврсто, додека одржување на тоа protectively стилски.Лесна Инсталација.На само-лепило налепница е лесно да се инсталира и да ги отстраните без да остават било остатоци што го прави лесно да го пробате различни кожи и дизајни.Импресивна печатени слики и дизајни.Направите вашиот уред да издвоите визуелно со живописни кожата кој е лесен, лесен и ефтин да го замени.Нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Верата Assassin е Product Ultra-Тенок и Супер Lightweight Water и згаснат resistance Protection против отпечатоци од прсти и scratches Self-лепило за лесно application Easy да се отстрани без никакви остатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката