• Новак
PNY 256GB Турбо Attaché 4 USB 3.0 стик (Рефус 10 Парчиња) Компатибилен со Лаптоп (P-FD256TBAT4A-GE) Пакет со 5 Сè, Но Stromboli Lanyards

PNY 256GB Турбо Attaché 4 USB 3.0 стик (Рефус 10 Парчиња) Компатибилен со Лаптоп (P-FD256TBAT4A-GE) Пакет со 5

DEN 8879.76
Производот е достапен

Достапност

Лизгачки капа значи дека нема повеќе изгубени капи и ќе може да се задржи поврзување на порта безбедно на сите времиња.0 флеш дискови кога се користи во 3.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Дали ти се јавам тоа flashdrive, усб, скок диск, пен диск, zip диск или USB меморија, ова е одлична флеш диск за пренесување на вашите датотеки, музика, податоци, видео записи, слики, и други дигитални содржини со леснотија помеѓу вашиот USB-A-от уред како што е ПЕРСОНАЛЕН компјутер, лаптоп, таблет, Mac, или друг Вид НА USB уред.0 USB брзини значи вашиот диск е до 10 пати побрзо отколку редовни 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката