• Новак
2018-19 НБА Карики Класа на 2018#14 Мајкл Портер Jr. Денвер Грутки Службен Трговски Картичка направени од страна на Panini

2018-19 НБА Карики Класа на 201814 Мајкл Портер Jr. Денвер Грутки Службен Трговски Картичка направени од страна

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Денвер Грутки.Мајкл Портер Jr. имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2018-19 НБА Карики Класа на 2018 #14 Мајкл Портер Jr. Денвер Грутки Службен Трговски Картичка направени од страна на Panini.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката