• Новак
Магнетни Автомобил Монтажа за iPhone 12 13 Серија - Нема Плочи Треба, Прилагодлив Лепило Телефон Планината Држачот за Табла, Телефон Носителот Компатибилен со Magsafe Автом

Магнетни Автомобил Монтажа за iPhone 12 13 Серија - Нема Плочи Треба, Прилагодлив Лепило Телефон Планината Држачот

DEN 453.36
Производот е достапен

Достапност

Наменета за i Phone 12 : Специјално дизајнирани за i Phone 12 Серија и magsafe случај/полнач, немаат потреба плочи лепење на телефонот.Не работи со телефонот во не-magsafe случај.Работи со Повеќе : Екстра метал налепница збор за други марки телефони, држејќи го на назад за да се добие универзални magentic автомобил планината.Сигурна и Моќна со Mag Safe : 200% enhanced магнетна моќ да држете го вашиот i Phone 12 низ сите патот е браник, со или без magsafe случај.Мирно на Цртичка/CD/Пропустливи Околу : Со ултра-широк 3 M направени лепило налепница, на планината останува стабилна од каде што би сакале да биде.Ротира 360° Слободни : топката заеднички на магнетното планината и magsafe функција себе обезбедува повеќето удобно видите агол.Kuaguozhe Лепило Автомобил Планината Pro е наменет само за i Phone 12& i Phone 13 серија, обезбедување на сет-и-оди искуство, додека одржување на вашиот i Phone безбедно да се монтира на сите патишта.Компатибилност. - i Phone 13, i Phone 13 mini, i Phone 13 Про, i Phone 13 Про Max. - i Phone 12, i Phone 12 mini, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max. - Magsafe Случај. - Еден Лепило Метален Прстен во внатрешноста за другите телефони или не-magsafe случај.Како да се Користи. 1. чистење на површината на табла или било каде планирате да го поставите. 2. излупете исклучување на налепница, се држи до тоа и притиснете за 10 секунди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката