• Новак
JYDQM LED Флеш Качи на Таванот Светлина, Современи Таванот Светлина Тела, Црна Таванот Светилка за трпезарија Ходникот Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија

JYDQM LED Флеш Качи на Таванот Светлина, Современи Таванот Светлина Тела, Црна Таванот Светилка за трпезарија Ходникот

DEN 22433.76
Производот е достапен

Достапност

Совршен внатрешното осветлување таванот светилка која одговара на вашиот постоечки почеток на стил на дизајн.Висок квалитет на железо уметнички акрилик светилка тело, анти- ' рѓа и анти-корозија, трајни, висока стабилност.Со LED dimmable извор на светлина, на мека светлина, и топла, романтична и меки тонови пополнете вашата соба.Може да се користи во вашата дневна соба, спална соба, детска соба, студија, diningroom,кујна, и други домашни простор, или за комерцијална употреба во продавници, хотели, канцеларии, итн., совршен избор.Напон : 110v~240v.Напон : 110v~240v Whether извор на светлина има светлосен извор : нема светлина source Product Име : Таванот light Material : железо, acrylic Light код тип : LEDApplicable простор : дневна соба, спална соба, детска соба, студија, трпезарија, ходникот, кујна, балкон, cloakroom, мансарда, хотел, вила, итн.Светлината тело помошен материјал : iron Ceiling светилка тип : ковано железо таванот lamp It може да креативни романтична атмосфера и даде искра да брилијантен вечери.Не само еден издржливи и безбедни pendant ламба, но исто така и убав украс за домот,бар и свадба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката