• Новак
Косата Straightener Професионални Едрилица Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо, Straightens & Кадрици со Четири Прилагодлива Температура,Косата Третман Стил Алатки,Широк Пло?

Косата Straightener Професионални Едрилица Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо, Straightens & Кадрици со Четири

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

=====☀️☀️☀️ Производ продажба точка ☀️☀️☀️===== Салон за квалитет gadgets и нега на коса производи.Лесен дизајн.Турмалин керамичка облога ја штити косата од топлина, се ослободува негативни јони, кои може да се намали статички и да ја оставите косата чувство свиленкаста.Тоа исто така вклучува и атрактивна свила ракав со drawstring затворање да се направи тоа лесно да се носат сите свои објекти во движење. =====☀️☀️☀️ Пакет се вклучени ☀️☀️☀️===== 1 x коса straightener. Само приклучете ги во локален штекер и употреба, како и обично.☀️☀️☀️ Вентилација дупка дизајн, со помош на топлина дисипација.Исправете,Пресврти и бран со ергономски сите-во-едно дизајн.Производот се користи за корисникот.Компатибилен со двојна напон 110 - 240 V.Лесен дизајн.Турмалин керамичка облога ја штити косата од топлина, се ослободува негативни јони, кои може да се намали статички и да ја оставите косата чувство свиленкаста. =====☀️☀️☀️ Опис ☀️☀️☀️===== Големина : Како што е прикажано. ☀️☀️☀️ Детали за безбедност☀️☀️☀️ Ергономски рачни се справи со тоа да може ефективно да се спречат изгореници.Оваа коса straightener ќе имаат на вашата косата мазна, свиленкаста и мека во прашање на минути.Тоа е парен ефект кога се користи во влажна коса состојба.☀️☀️☀️ Косата straightener доаѓа во комплет со топлина отпорни ракавица за да се заштити вашата рака од жешко железо.Оваа коса straightener ќе имаат на вашата косата мазна, свиленкаста и мека во прашање на минути.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката