• Новак
Junoon Сатен за Жените EDP (Eau De Parfum) 50 ML (1.7 мл) | Кралската Pour Femme Спреј | Свежо Овошни Ноти Помеша со Frankincense и Cedarwood | Потпис Арапскиот Мирис | by RASASI Парфеми

Junoon Сатен за Жените EDP (Eau De Parfum) 50 ML (1.7 мл) | Кралската Pour Femme Спреј | Свежо Овошни Ноти Помеша

DEN 1583.76
Производот е достапен

Достапност

Жените Парфем.Цветни и ориентални, Rasasi Junoon Сатен е женска мирис објавен во 2016 година. Мирисот се отвора со ноти на овошен јаболка и црвени бобинки.Роза, Јасмин sambac, орхидеи и тубероза даде срцето на цветни суштината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката