• Новак
Безжичен Контролер за Microsoft Xbox Серија X/S & Xbox Еден Обичај Мека на Допир се Чувствуваат - Обичај Xbox Серија X/S Контролер (X/S Blue & Пурпурна се Вртат)

Безжичен Контролер за Microsoft Xbox Серија X/S & Xbox Еден Обичај Мека на Допир се Чувствуваат - Обичај Xbox Серија

DEN 2398.80
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Обичај Controllerzz Blue & Пурпурна се Вртат Обичај "Мека на Допир" Контролер за Microsoft Xbox Серија X/S & Xbox Еден.Ние само го користите 100% НОВ ОЕМ Microsoft контролори.Водечка индустрија на услуги на клиентите.Секој Blue & Пурпурна Вртат "Мека на Допир" custom контролер е прилагодено за и тестиран од страна на овластен техничар.Добие контрола, нашите Blue & Пурпурна се Вртат обичај контролер само ќе се подобри својата игра.Не се спогоди за нормален контролер.Направи вашите пријатели љубоморен со нашите Blue & Пурпурна се Вртат Обичај Контролер за Xbox Серија X/S и Една.Со гордост се Прилагоди во U. S. A. Сопствени Controllerzz Blue & Пурпурна Вртат "Мека на Допир" Custom Контролер за Microsoft Xbox Серија X/S & Xbox Еден.Ние само го користите 100% НОВИ Оригинални Microsoft контролори, се чувствуваат сигурни купување од нас.Добие контрола, нашите "Мека на Допир" custom контролер за Серија X/S и Една само ќе се подобри својата игра.Не се спогоди за нормален контролер.Со гордост се прилагоди во U. S. A.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката