• Новак
Одделот 56 Село Додатоци Кардинал Божиќ Портата Осветлена Figurine, 3.5 Инчен, Multicolor

Одделот 56 Село Додатоци Кардинал Божиќ Портата Осветлена Figurine, 3.5 Инчен, Multicolor

DEN 1438.80
Производот е достапен

Достапност

ОДДЕЛОТ 56 FIGURINE : од Селото Додатоци колекција.ДИЗАЈН : има две flocked evergreens, градинарски портата и кардинален сет против снежните позадина.РАЧНО НАПРАВЕНА од високо квалитетни материјали со сложена детали.МОЌ КАРАКТЕРИСТИКИ : дрво светла го осветлуваат користење на батеријата кутија и 2-В батерии (батерии НЕ се вклучени со купувањето).ДИМЕНЗИИ : 9.5" L x 1.75" W x 3.5" Х. С крст на производот ви овозможува да се изгради врз секое село да се зголеми вашиот омилен изглед.Оваа колекција се карактеризира со широк спектар на анимирани и запалени додатоци, фигурини, огради, клупи и повеќе!Оди напред и да добиете креативна со што и Селото украс на вашиот дом, со додавање на вашите лични допир!Ова ДОВЕДЕ осветлена кој совршено ќе рамката на предната страна на повеќето Снег Село куќи.Тоа има две flocked evergreens, градинарски портата со празнична венец и потпис кардинал сет против снежните позадина.За Нас : Enesco е посветена да се донесе радост секој ден.Премиерот глобалната дестинација за висок квалитет на giftware и дома décor, нашите престижниот семејството на брендови вклучува : Одделение 56 Село, Работите се Сети, Фондации, Џим Брегот Heartwood Крик, Дизни Традиции од страна на Џим Брегот, Волт Дизни Архиви Собирање, Дизни Приказ Собирање, Дизни од Britto, Pusheen, Дизајни од страна на Лолита, Нашето Име е Кал, и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката