• Новак
Шампион BP1255H3 Сијалица - Мулти-Цел, 1 Пакет

Шампион BP1255H3 Сијалица - Мулти-Цел, 1 Пакет

DEN 212.88
Производот е достапен

Достапност

DOT/SAE согласност.Испорачува оригинална опрема за перформанси.Замени во парови за оптимални перформанси.Изберете Шампион внатрешните и надворешните светилки за двапати животот на стандардните светилки.Испорачува оригинална опрема за перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката