• Новак
Pferd 31332742 Монтирани Точка, Мулти-Боја

Pferd 31332742 Монтирани Точка, Мулти-Боја

DEN 437.04
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Облик : цилиндрични.Ронки големина : 24. Раководител : Дијаметар 50 x 25 mm.Монтирани поени во цврстина L се произведуваат од зрно комбинација на бело и темно црвена алуминиум оксид, како и високо-квалитетни resinoid бонд.Ова релативно меки обврзници содржи мелење додатоци и, во комбинација со жито се меша, доведува до исклучително високи акции отстранување стапки и долго алатка живот.Цврстина L е особено погодна за површината работа на не ' рѓосувачки челик (INOX) и за општа употреба на обоени метали и бронза.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката