• Новак
ASICS OT Мажите Тигар Лице Екипажот Кошула

ASICS OT Мажите Тигар Лице Екипажот Кошула

DEN 1632.00
Производот е достапен

Достапност

100% Синтетички.Увезени.Мека рака памук и полиестер џерси ткаенина.Оригиналниот Onitsuka лого.Гроздобер изглед.ASICS, акроним добиени од латинска фраза, Командите Sana In Corpore Sano-звук ум на звук тело.Останувајќи верни на филозофија со која е основана, секој ASICS иновации, секој концепт, секоја идеја е со цел да се создаде најдобар производ.Нашата мисија е да стане број еден бренд за спортски ентузијаст.За да се постигне ова, ние сме решени да продолжат да направат најдобар производ; настојување да се изгради врз нашите технолошки достигнувања и туркање на границите на она што можеме да научиме од телото и неговите потреби во атлетска опрема.Ние сме решени да се донесе хармонија на телото и душата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката