• Новак
Вистинска Кожа Мал Мобилен Телефон Паричникот Чанта Кеси Половината Пак Малку Торба Проверете Шема за Жени, Девојки

Вистинска Кожа Мал Мобилен Телефон Паричникот Чанта Кеси Половината Пак Малку Торба Проверете Шема за Жени, Девојки

DEN 551.76
Производот е достапен

Достапност

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Вистинска кожа crossbody телефон чанта торба е наменета за жени со мулти-џебови, оваа женска ташна се направени од мека кожа, издржливи метална патентите и има earhole.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Мини гласник чанта карактеристики со 2 главни zip џебови и 1 пред zippered џебови, 1 внатрешниот отвори џеб и рамо кожа за на рака.Редовните големина торба има димензии : 7.9"(висина) x 6.3" (ширина) x 3.1" (длабочина).Рамо должина : 49.2 инч.СУПЕР МЕКИ : Мал преку рамо crossbody чанта за жените обезбедува совршен микс на мекост, лесно комунални и издржливост е направен со вистинска кожа; Згора на тоа, тоа носи атрактивна гроздобер и стилски талент за сите вашиот изглед.МУЛТИ-ЦЕЛ УПОТРЕБА : мултифункционален се користи како мобилен телефон случај, мала чанта, половината торбичка, патна торба, секојдневен daypack, работа или бизнис торба.погоден за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики; има голем капацитет и можете да го држете вашиот телефон, makeups додатоци, карти и многу други секојдневна употреба за да ги задржи организирани.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ако имате било каков проблем со crossover чанта за жени, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лесно да се Носат Во торба доаѓа со архивиран прегради за безбеден пристап и чување да го носат сите ваши essentials во движење.Совршен за активен начин на живот Samsung Галакси Note8,Забелешка 5,Забелешка 4,Забелешка 3,Galaxy S3,S4,S5,S6,S7,S8,S9,S9 плус;и други мобилни телефони со право големина.Практичен Подарок на Вашето пребарување за практичен и внимателен подарок за вашата мајка, ќерка, и пријател, завршува тука!Нашиот модерен crossbody чанта го прави голем дар за Родендени, Валентин е Ден, Партија Услуги, Ден на Мајката, Божиќ, или за некоја посебна прилика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката