• Новак
KFidFran 5Pcs 4.5 V Батерија Носителот Случај Складирање Кутија 3 x 1.5 V AA Батерии Жица Води(5 Stück 4,5 V Batteriehalter Etui Aufbewahrungsbox 3 x 1,5 V АА Batterien Drahtleitungen Wir

KFidFran 5Pcs 4.5 V Батерија Носителот Случај Складирање Кутија 3 x 1.5 V AA Батерии Жица Води(5 Stück 4,5 V Batteriehalter

DEN 1524.00
Производот е достапен

Достапност

Нови Генерички Батеријата за Чување Кутија со Држач За 3x 1.5 V AA Батерија. 5.9 Инчен Жица Води За Удобен И Брз Конекција.Одлична За Употреба Во Eectronics Апликации И Мали Хоби Проекти.Пакет Содржина : 5 Компјутери Батеријата Случај Носителот.(Packungsinhalt : 5 Stück Batteriefachhalter.Батеријата Не Е Вклучена Овде.(Batterie ist hier nicht enthalten.KFid Fran 5 Pcs 4.5 V Батерија Носителот Случај Складирање Кутија 3 x 1.5 V AA Батерии Жица Leads Descriptions : Оваа батерија кутија за носител со wire конектор, одговара за 3 x 1.5 V AA батерија.Се применуваат отпорност на материјалот, професионално направена.Батеријата не е вклучена овде.Спецификации : Име на Производ : Батеријата Case Battery Тип : 3 x 1.5 V AA Батерија(не се вклучени овде)Вкупна Големина : 70 x 49x 21mm / 2.76 инчен x 1.93 инчен x 0.83 инчен (L*W*H) Кабел Должина(Секој) : 15cm/ 5.9 inch Package Содржина : 5 Компјутери Батеријата Случај Holder Note : 1. Ве молиме да не ја користите оваа батерија кутија бесплатно, само да се користи за 3 x 1.5 V AA батерија излез употреба.2. Ве молиме не го поврзете позитивни и nagative директно.Ако е поврзан, жица ќе топло.3. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас директно преку платформа, на секое прашање ќе одговори во 24hrs.1 volts Description во German5 Stück 4,5 V Batteriehalter Etui Aufbewahrungsbox 3 x 1,5 V АА Batterien Drahtleitungen Wir Neuer generischer Akku-Aufbewahrungskoffer-Box-Оглавник für 3x 1,5 V AA-Batterie.5,9-Zoll-Kabel für eine bequeme und schnelle Verbindung.Идеален für den Einsatz во elektronischen Anwendungen und kleinen Hobbyprojekten.Packungsinhalt : 5 Stück Batteriefachhalter.Batterie ist hier nicht enthalten.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката