• Новак
GW Безбедност Inc VD16CHC7 16 Канал HDCVI DVR Камера Систем

GW Безбедност Inc VD16CHC7 16 Канал HDCVI DVR Камера Систем

DEN 326.16
Производот е достапен

Достапност

До 16 камери со 1080p реално време преглед H. 264 dual-стримувате видео компресија Сите канал 720 P HDMI / VGA/BNC истовремено видео излез 4/8 канал синхрони реално време на репродукцијата, GRID (табела & smart search. 3 D интелигентни позиционирање со PTZ купола камера Поддршка 2 SATA HDD до 8 TB, 2 USB2.0 Повеќе мрежа за мониторинг : Веб прегледувач, CMS (ДСС/ПШС) & DMSS го поврзете Само со HD-CVI Камери.GW401 CVI : 1/2.9 HDCVI Боја IR видео надзор за Безбедност Камера, 1.0 Мега пиксели Боја CMOS, 2.8-12mm Прирачник се Фокусира Леќа, 42 PCS Инфраред LED.Поддршка на 500 метри lossless пренос со 75-3 coax, 98 нозе IR далечина.Вандалот доказ & вода доказ.GW891 CVI : 1/2.9 HDCVI Боја IR видео надзор за Безбедност Камера, 1.0 Мега пиксели Боја CMOS, 2.8-12mm Прирачник се Фокусира Леќа, 36 PCS Инфраред LED.Поддршка на 500 метри lossless пренос со 75-3 coax, 82 стапала IR далечина.Пакетот Вклучува : GW5216 CVI со 6 T HD, 8 x GW401 CVI - 1/2.9 1.0 Мега пиксели Боја CMOS Отворено Камера, 8 x GW891 CVI - 1/2.9 1.0 Мега пиксели Боја CMOS Затворен Камера, 1 x GW500 RG59 : 500 Метри RG59 Сијамски Моќ/Видео Комбо Кабел, GW1218-15 A : 1 x 18 пристаништа моќ кутија, 16 x Моќ pigtail (GW082), 16 x Моќ pigtail (GW132), 32 x GW10009 : Пресврт На BNC Машки Конектори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката