• Новак
Главен Fnce Hdg 1-1/25#

Главен Fnce Hdg 1-1/25

DEN 131.76
Производот е достапен

Достапност

9 мерач 1/4" главата.Нога должина : 1-1/2".Крај : електро-поцинкуван.Се користи за да се зацврсти жица и мечување на дрво мислења.Определување 9 мерач 1/4" главата Нога должина : 1-1/2" Крај : електро-поцинкуван се Користи за да се зацврсти жица и мечување на дрво мислења.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката