• Новак
ppqq Индустриски Прецизност Машинска Алатка за Парење Аголна Контакт Топката Лежишта 7209 7210 7211 7212 7213 7214 7215 7216 7217 7218 C AC B DF DB P4 P5 HGL (Боја : Б, Внатрешен Дијаметар : P4)

ppqq Индустриски Прецизност Машинска Алатка за Парење Аголна Контакт Топката Лежишта 7209 7210 7211 7212 7213 7214

DEN 1670.40
Производот е достапен

Достапност

Употреба на високо-квалитетна имајќи челик, посебна термичка обработка процес, напредно производство на опрема и технологија има голема мера се зголеми работниот век на лежишта, и спаси трошоци за опрема со високи барања и тешко да се размонтираат и соберат.Затоа, овој вид на лого, генерално, треба да се потпираат на вториот имајќи да се балансираат.Носивоста на axial товари се зголемува со зголемување на контакт агол A.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката