• Новак
adidas Жените 3 Бар Логото на Резервоар

adidas Жените 3 Бар Логото на Резервоар

DEN 432.00
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 81% Рециклиран Полиестер/19% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените обука резервоарот врвот направени со влага-управување со ткаенина.Направен од вода-абсорбента материјал дизајниран да фитил влага оддалеченост од вашето тело, adidas AEROREADY ви држи чувство сув како што се движат.Racerback со вентилација исечок.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали.Удобност и за покривање додека да се обучуваат.Оваа жените резервоарот врвот ти дава и со екстра-долг назад полите и влага-апсорбирање на AEROREADY.Потпис adidas лого на предната страна го прави стил изјава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката