• Новак
LOVEELY Женска Leggings Гради Корселе Фитнес Панталони со Висок Појас Стомакот Затворање Јога Хип Кревање Спортски Солидна Хулахопки

LOVEELY Женска Leggings Гради Корселе Фитнес Панталони со Висок Појас Стомакот Затворање Јога Хип Кревање Спортски

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

еластична ткаенина.Копче-Крај затворање.Машина За Миење. ★Удобно материјал : помеша полиестер и spandex.Супер меки и растеглив.Издржливи доволно, погоден за вашиот фитнес или повик носат.Машина за миење со ладна вода, не кајгана. ★Дизајн карактеристики : јога панталони, лабава половината, drawstring стегне или да се релаксираат.Корселе е многу еластична и не се фатени на сите.Женски спортски панталони со џебови, жените џогирање панталони, фитнес, трчање панталони, за жени пижами. ★Повод : Овие спортски панталони се разноврсна, и може да се носи за време на јога, отворено, Пилатес, рекреација, излет, спорт, одмор, плажа, спиење и спорт.Овој повик и разноврсна leggings ќе стане вашиот омилен, да го носат дома. ★Појавување : Можете да носат кратки џемпер за да направи да изгледате опуштено кога ќе се применат, и можете да го носат лабава џемпер капут кога ќе одат надвор да играат, која, исто така, ќе ви направи стилски. ★Големина : S (половината обемот 24.80-26.80"); M (половината обемот 26.40-28.40"L); L (половината обемот 28.74-30.74"); XL (половината обемот 31.10-33.10"), ве молиме внимателно прочитајте пред донесувањето на големината на селекција табела.Големина : S Големина. : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 54-69cm/21.26" Должина : 83cm/32.68" Хип : 64-84cm/25.20" Големина : M Големина. : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 58-73cm/22.83" Должина : 84cm/33.07" Хип : 68-88cm/26.77" Големина : L Големина. : Голем НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 62-77cm/24.41" Должина : 85cm/33.46" Хип : 72-92cm/28.35" Големина : XL Големина. : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 66-81cm/25.98" Должина : 86cm/33.86" Хип : 76-96cm/29.92" Боја : Црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката