• Новак
Вин Букет 12 Тегли Зачин Рингишпил, Транспарентна

Вин Букет 12 Тегли Зачин Рингишпил, Транспарентна

DEN 1015.20
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Ротирачки зачин тегла рингишпил вклучувајќи осум транспарентен тегли за лесна идентификација на нивната содржина.Обезбедување на вас со лесен начин на одржување на вашиот зачини организирани во кујната и заштеда на простор.Зачувај фиока простор и простор на вашата работа површина со инсталирање нашата кујна зачин тегла сет.Рингишпил доаѓа со централна рачка за лесно движење, заедно со ротација систем да ви помогне да го изберете вашиот зачин.Ќе бидете во можност да се задржи вашата зачини и мирудии од различни големини и секогаш ги имаат на рака.Ова магнетно зачин тегла поставување ви овозможува да ги чувате вашите зачини близина на кујната работа површина.Од суштинско значење за да се обезбеди еден допир на модерен дизајн За вашата кујна, а тоа е исто така одличен корисни и убави подарок идеја која можете дури и да ги преземат за да на трпезариска маса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката