• Новак
Кристина Светот Борови Tress во Полноќ Сина, 4.0, Стакло, Украс Ѕвезда Снегулка Бол, Декоративни Виси Украси, Win729

Кристина Светот Борови Tress во Полноќ Сина, 4.0, Стакло, Украс Ѕвезда Снегулка Бол, Декоративни Виси Украси, Win729

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Производ Материјал : Стакло.Приближната Објект Големина 3.75 Во H X 3.75 Во W X 3.75 Во D. Страна Се Насликани И Glittered За Додаде Искра.Виси Стакло Украс Направен Во Полска.Со Текот На Времето Украси Се Создаде Вашата Приказна.Тие Може Да Означува Специјални Настани, Настани, Места Патувал И Повеќе.Божиќ Украси Се Keepsakes И Сеќавања На Вашиот Живот.Нови.Мерења 3.75 Во H X 3.75 Во W X 3.75 Во D.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката