• Новак
Расположливиот Пергамент Хартија, Лагер,200PCS Круг Вода-доказ Масло-Доказ Воздух Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер,Не-Стап Храна Одделение Пергамент Хартиј?

Расположливиот Пергамент Хартија, Лагер,200PCS Круг Вода-доказ Масло-Доказ Воздух Fryer за Еднократна употреба

DEN 671.76
Производот е достапен

Достапност

【Остане Воздух Fryer Чисти】Расположливиот Хартија, Лагер спречување на храната од лепење на воздухот fryer кога тоа е да се користат, со што fryer изгледа неискористени.Употреба на Воздухот Fryer Облоги за да се избегне воздух fryers кои се тешко да се исчисти.Можете да се извлечеш од чистење на работни места што ги мразат. 【Лесен за Употреба】Пергамент Хартија се дизајнирани во круг чаши со 4.5 cm покрена рабови кои им помагаат да се одржи храна подобро и да се избегне директен контакт со воздухот fryer и да предизвика лепливоста.Тоа може да се преземат надвор кога е подготвен за готвење без кинење, виткање, сечење или виткање. 【Сигурен Квалитет】Направени од храна одделение пергамент.Расположливиот Хартија, Лагер се 100% здрава и можат да издржат температури високо како 428 степени Целзиусови.Не-стап Готвење Хартија за Воздух Fryer е водоотпорен и масло-отпорни, додека одржување на вкусот и текстурата на храната непроменети.Расположливиот Хартија, Лагер е совршена алатка за употреба на вашиот воздух fryer. 【Доволно Количество】Вклучува 100 хартија облоги, доволни во количина, за да се обезбеди избор на опции за вашата дневна готвење, печење и замена потреби.Само фрлаат на хартија, лагер, по употреба.Тоа веќе не е потребно да се исчисти fryer. 【Широк спектар на употреба】за Еднократна употреба Хартија, Лагер се погодни за многу кујнски апарати, како што се воздухот fryers, тави, микробрановите, пареа и така натаму.Тие се, исто така, одлично за лето партии, кампување, дом за печење, и скара.Расположливиот Пергамент Хартија, Лагер,100 PCS/200 PCS Круг Вода-доказ Масло-Доказ Воздух Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер,Не-Стап Храна Одделение Пергамент Хартија за Печење Печење Микробранова печка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката